UPJ1J680MPD1TA
NichiconNichicon
UPJ1J680MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J680MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J680MPD1TA.pdf2.UPJ1J680MPD1TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J680MPD1TA
Tau Wae UPJ1J680MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 489355 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J680MPD1TA.pdf2.UPJ1J680MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 315mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 260 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1J680MPD6
UPJ1J680MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 523309 pcs
Tikiake: UPJ1J680MPD6.pdf
RFQ
UPJ1J561MHD6
UPJ1J561MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 65607 pcs
Tikiake: UPJ1J561MHD6.pdf
RFQ
UPJ1J680MPD
UPJ1J680MPD