UPJ1J561MHD6
NichiconNichicon
UPJ1J561MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J561MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J561MHD6.pdf2.UPJ1J561MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J561MHD6
Tau Wae UPJ1J561MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65607 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J561MHD6.pdf2.UPJ1J561MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.73A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 58 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 560µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1J561MHD6TN
UPJ1J561MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL