UMW1H2R2MDD
NichiconNichicon
UMW1H2R2MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1H2R2MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1H2R2MDD.pdf2.UMW1H2R2MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1H2R2MDD
Tau Wae UMW1H2R2MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 909499 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1H2R2MDD.pdf2.UMW1H2R2MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 13mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16974
UMW1H2R2MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2.2µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMW1H2R2MDD1TE
UMW1H2R2MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 778488 pcs
Tikiake: UMW1H2R2MDD1TE.pdf
RFQ
UMW1H2R2MDD1TP
UMW1H2R2MDD1TP
Kaihanga: Nichicon