UMW1H100MDD
NichiconNichicon
UMW1H100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1H100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1H100MDD.pdf2.UMW1H100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1H100MDD
Tau Wae UMW1H100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 687872 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1H100MDD.pdf2.UMW1H100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-16973
UMW1H100MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 10µF