UMW1H220MDD
NichiconNichicon
UMW1H220MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1H220MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1H220MDD.pdf2.UMW1H220MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1H220MDD
Tau Wae UMW1H220MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 409467 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1H220MDD.pdf2.UMW1H220MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 22µF