UMW1H330MDD
NichiconNichicon
UMW1H330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1H330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1H330MDD.pdf2.UMW1H330MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1H330MDD
Tau Wae UMW1H330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 416071 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1H330MDD.pdf2.UMW1H330MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 71mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 106.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMW1H220MDD
UMW1H220MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 409467 pcs
Tikiake: UMW1H220MDD.pdf
RFQ
UMW1H2R2MDD
UMW1H2R2MDD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 909499 pcs
Tikiake: UMW1H2R2MDD.pdf
RFQ
UMW1H330MDD1TE
UMW1H330MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL