UMW1H330MDD1TP
NichiconNichicon
UMW1H330MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1H330MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1H330MDD1TP.pdf2.UMW1H330MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1H330MDD1TP
Tau Wae UMW1H330MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 712273 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1H330MDD1TP.pdf2.UMW1H330MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 71mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 106.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10370-2
493-10370-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono Audio