TVX1H4R7MAD
NichiconNichicon
TVX1H4R7MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H4R7MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H4R7MAD.pdf2.TVX1H4R7MAD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H4R7MAD
Tau Wae TVX1H4R7MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 295360 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H4R7MAD.pdf2.TVX1H4R7MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 68mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14412
TVX1H4R7MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose