TVX1H470MAD1LS
NichiconNichicon
TVX1H470MAD1LS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H470MAD1LS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H470MAD1LS.pdf2.TVX1H470MAD1LS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H470MAD1LS
Tau Wae TVX1H470MAD1LS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150105 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H470MAD1LS.pdf2.TVX1H470MAD1LS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14331-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose