TVX1H470MAD
NichiconNichicon
TVX1H470MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H470MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H470MAD.pdf2.TVX1H470MAD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H470MAD
Tau Wae TVX1H470MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193206 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H470MAD.pdf2.TVX1H470MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia x 0.669" L (6.30mm x 17.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-13373
TVX1H470MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVX1H472MDD
TVX1H472MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 50V AXIAL
I roto i te taonga: 20375 pcs
Tikiake: TVX1H472MDD.pdf
RFQ
TVX1H3R3MAD
TVX1H3R3MAD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V AXIAL
I roto i te taonga: 281984 pcs
Tikiake: TVX1H3R3MAD.pdf
RFQ
TVX1H470MAD1LV
TVX1H470MAD1LV
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL
Tikiake: TVX1H470MAD1LV.pdf
TVX1H470MAD1LS
TVX1H470MAD1LS