TVX1H471MCD
NichiconNichicon
TVX1H471MCD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H471MCD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H471MCD.pdf2.TVX1H471MCD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H471MCD
Tau Wae TVX1H471MCD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73671 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H471MCD.pdf2.TVX1H471MCD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.512" Dia x 1.102" L (13.00mm x 28.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.095A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-13374
TVX1H471MCD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVX1H471MCD1LT
TVX1H471MCD1LT
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 50V AXIAL