TVX1H6R8MAD
NichiconNichicon
TVX1H6R8MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H6R8MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H6R8MAD.pdf2.TVX1H6R8MAD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H6R8MAD
Tau Wae TVX1H6R8MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243513 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H6R8MAD.pdf2.TVX1H6R8MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Raupapa TVX
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa 493-14303 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 6.8µF