TVX1J101MAD
NichiconNichicon
TVX1J101MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1J101MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1J101MAD.pdf2.TVX1J101MAD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1J101MAD
Tau Wae TVX1J101MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151080 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1J101MAD.pdf2.TVX1J101MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.827" L (8.00mm x 21.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 390mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 100µF