TVX1J220MAD1LS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1J220MAD1LS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP 63V 22UF ELECT AXIAL
Ngā Rauemi: TVX1J220MAD1LS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1300 pcs
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1J220MAD1LS
Tau Wae TVX1J220MAD1LS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP 63V 22UF ELECT AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224168 pcs Pepa Raraunga TVX1J220MAD1LS.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia x 0.472" L (6.30mm x 12.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-17576-3
Q2475012
TVX1J220MAD1LS-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose