TVX1H100MAD
NichiconNichicon
TVX1H100MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H100MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H100MAD.pdf2.TVX1H100MAD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H100MAD
Tau Wae TVX1H100MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233511 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H100MAD.pdf2.TVX1H100MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14408
TVX1H100MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose