TVX1H101MAD
NichiconNichicon
TVX1H101MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H101MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H101MAD.pdf2.TVX1H101MAD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H101MAD
Tau Wae TVX1H101MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175470 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H101MAD.pdf2.TVX1H101MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-13369
TVX1H101MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVX1H100MAD1LS
TVX1H100MAD1LS
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V AXIAL
I roto i te taonga: 141188 pcs
Tikiake: TVX1H100MAD1LS.pdf
RFQ
TVX1H100MAD
TVX1H100MAD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 233511 pcs
Tikiake: TVX1H100MAD.pdf
RFQ
TVX1H101MAD1LS
TVX1H101MAD1LS
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL
Tikiake: TVX1H101MAD1LS.pdf
TVX1H101MAD1LV
TVX1H101MAD1LV
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE