TVX1H010MAD1LS
NichiconNichicon
TVX1H010MAD1LS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H010MAD1LS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H010MAD1LS.pdf2.TVX1H010MAD1LS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H010MAD1LS
Tau Wae TVX1H010MAD1LS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 293478 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H010MAD1LS.pdf2.TVX1H010MAD1LS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14326-2
493-14326-3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVX1H010MAD
TVX1H010MAD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL