TVX1E470MAD1LS
NichiconNichicon
TVX1E470MAD1LS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1E470MAD1LS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1E470MAD1LS.pdf2.TVX1E470MAD1LS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1300 pcs
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1E470MAD1LS
Tau Wae TVX1E470MAD1LS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 315127 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1E470MAD1LS.pdf2.TVX1E470MAD1LS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia x 0.472" L (6.30mm x 12.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14325-2
493-14325-3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose