TVX1E471MCD
NichiconNichicon
TVX1E471MCD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1E471MCD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1E471MCD.pdf2.TVX1E471MCD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1E471MCD
Tau Wae TVX1E471MCD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111748 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1E471MCD.pdf2.TVX1E471MCD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia x 1.102" L (10.00mm x 28.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 765mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF