TVX1E332MCD
NichiconNichicon
TVX1E332MCD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1E332MCD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 25V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1E332MCD.pdf2.TVX1E332MCD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1E332MCD
Tau Wae TVX1E332MCD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42053 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1E332MCD.pdf2.TVX1E332MCD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia x 1.713" L (16.00mm x 43.50mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9665A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14818
TVX1E332MCD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose