QXL2B154KTP7FJ
Hua Hua
Tau Wae: QXL2B154KTP7FJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% - RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2B154KTP7FJ.pdf2.QXL2B154KTP7FJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2B154KTP7FJ
Tau Wae QXL2B154KTP7FJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% - RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 140330 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2B154KTP7FJ.pdf2.QXL2B154KTP7FJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.256" W (13.50mm x 6.50mm) Raupapa QXL
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.634" (16.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 125V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono High Frequency, Switching