QXL2B105KTPT
NichiconNichicon
QXL2B105KTPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXL2B105KTPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 125VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QXL2B105KTPT.pdf2.QXL2B105KTPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2B105KTPT
Tau Wae QXL2B105KTPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 125VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97827 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2B105KTPT.pdf2.QXL2B105KTPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.315" W (25.50mm x 8.00mm) Raupapa QXL
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3617
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.661" (16.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 125V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono High Frequency, Switching