QXL2B105KTP7FT
Hua Hua
Tau Wae: QXL2B105KTP7FT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% - RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2B105KTP7FT.pdf2.QXL2B105KTP7FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2B105KTP7FT
Tau Wae QXL2B105KTP7FT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% - RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 54737 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2B105KTP7FT.pdf2.QXL2B105KTP7FT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.315" W (25.50mm x 8.00mm) Raupapa QXL
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.799" (20.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 125V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono High Frequency, Switching