QXL2B104KTP7FG
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXL2B104KTP7FG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% - RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2B104KTP7FG.pdf2.QXL2B104KTP7FG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2B104KTP7FG
Tau Wae QXL2B104KTP7FG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% - RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 142746 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2B104KTP7FG.pdf2.QXL2B104KTP7FG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" L x 0.268" W (11.00mm x 6.80mm) Raupapa QXL
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.606" (15.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 125V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono High Frequency, Switching