QXL2B334KTP7FM
Hua Hua
Tau Wae: QXL2B334KTP7FM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% - RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2B334KTP7FM.pdf2.QXL2B334KTP7FM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2B334KTP7FM
Tau Wae QXL2B334KTP7FM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% - RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 115162 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2B334KTP7FM.pdf2.QXL2B334KTP7FM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.264" W (18.50mm x 6.70mm) Raupapa QXL
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.665" (16.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 125V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono High Frequency, Switching