MS22BSG30
NKK SwitchesNKK Switches
MS22BSG30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS22BSG30
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
Ngā Rauemi: MS22BSG30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS22BSG30
Tau Wae MS22BSG30 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22293 pcs Pepa Raraunga MS22BSG30.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 28V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 2.20mm
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MS22BSG30-RO
MS22BSG30-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPDT Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga DPDT Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Te roa o te Kaihoko 5.10mm