MS22BSW40
NKK SwitchesNKK Switches
MS22BSW40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS22BSW40
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MS22BSW40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS22BSW40
Tau Wae MS22BSW40 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26044 pcs Pepa Raraunga MS22BSW40.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 2.20mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa MS Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakatauranga onamata 6A (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Whakautu Whakamutunga Silver
Takahanga DPDT Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Te roa o te Kaihoko 5.10mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS22BNW03
MS22BNW03
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 27588 pcs
Tikiake: MS22BNW03.pdf
RFQ
MS22R
MS22R
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPDT 300MA 6V