MS22BSW13
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS22BSW13
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MS22BSW13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS22BSW13
Tau Wae MS22BSW13 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18560 pcs Pepa Raraunga MS22BSW13.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 2.20mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa MS Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPDT Through Hole Whakatauranga onamata 6A (AC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Whakautu Whakamutunga Silver Takahanga DPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Te roa o te Kaihoko 5.10mm