MS22BSG13
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS22BSG13
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
Ngā Rauemi: MS22BSG13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS22BSG13
Tau Wae MS22BSG13 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14592 pcs Pepa Raraunga MS22BSG13.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 28V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 2.20mm
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa MS
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPDT Through Hole
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga DPDT Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Te roa o te Kaihoko 5.10mm