MS22BFG01
NKK SwitchesNKK Switches
MS22BFG01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS22BFG01
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
Ngā Rauemi: MS22BFG01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS22BFG01
Tau Wae MS22BFG01 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27556 pcs Pepa Raraunga MS22BFG01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 28V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahere 2.20mm
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa MS
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Copper
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga DPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Te roa o te Kaihoko 5.10mm