MS22ASW13/UL
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS22ASW13/UL
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MS22ASW13/UL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS22ASW13/UL
Tau Wae MS22ASW13/UL Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30021 pcs Pepa Raraunga MS22ASW13/UL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 2.20mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa MS Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPDT Through Hole Whakatauranga onamata 6A (AC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Whakautu Whakamutunga Silver Takahanga DPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Te roa o te Kaihoko 5.10mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS22ASW13
MS22ASW13
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V