MS22ASA13/U
NKK SwitchesNKK Switches
MS22ASA13/U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS22ASA13/U
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MS22ASA13/U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS22ASA13/U
Tau Wae MS22ASA13/U Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22389 pcs Pepa Raraunga MS22ASA13/U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 2.20mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa MS Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MS22ASA13/U-RO
MS22ASA13/U-RO-ND
MS22ASA13U
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPDT Through Hole Whakatauranga onamata 6A (AC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga DPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Te roa o te Kaihoko 5.10mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS22ANG03/U
MS22ANG03/U
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 28880 pcs
Tikiake: MS22ANG03/U.pdf
RFQ
MS22ASA13
MS22ASA13
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V