APTGV15H120T3G
Hua Hua
Tau Wae: APTGV15H120T3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT NPT BST CHOP FULL BRDG SP3
Ngā Rauemi: 1.APTGV15H120T3G.pdf2.APTGV15H120T3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGV15H120T3G
Tau Wae APTGV15H120T3G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4046 pcs Pepa Raraunga 1.APTGV15H120T3G.pdf2.APTGV15H120T3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 15A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3 Raupapa -
Mana - Max 115W Paa / Case SP3
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 1.1nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT, Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT, Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200V 25A 115W Chassis Mount SP3 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 25A Whirihoranga Full Bridge Inverter