APTGTQ200SK65T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGTQ200SK65T3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MODULE - IGBT
Ngā Rauemi: APTGTQ200SK65T3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGTQ200SK65T3G
Tau Wae APTGTQ200SK65T3G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 1896 pcs Pepa Raraunga APTGTQ200SK65T3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 200A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3F Raupapa -
Mana - Max 483W Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 12nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT - Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Buck Chopper 650V 200A 483W Chassis Mount SP3F
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 200µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 200A