APTGV100H60BTPG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGV100H60BTPG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT NPT BST CHOP FULL BRDG SP6P
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGV100H60BTPG
Tau Wae APTGV100H60BTPG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 5454 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6-P Raupapa -
Mana - Max 340W Paa / Case SP6
Tae Mahi - NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT, Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT, Trench Field Stop Boost Chopper, Full Bridge 600V 150A 340W Chassis Mount SP6-P I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 150A Whirihoranga Boost Chopper, Full Bridge