APTGTQ150TA65TPG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGTQ150TA65TPG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MODULE - IGBT
Ngā Rauemi: APTGTQ150TA65TPG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 775 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGTQ150TA65TPG
Tau Wae APTGTQ150TA65TPG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 775 pcs Pepa Raraunga APTGTQ150TA65TPG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 150A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6-P Raupapa -
Mana - Max 365W Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 9nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT - Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Three Phase Inverter 650V 150A 365W Chassis Mount SP6-P
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 150µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 150A