APTGTQ100A65T1G
Hua Hua
Tau Wae: APTGTQ100A65T1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MODULE - IGBT
Ngā Rauemi: APTGTQ100A65T1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGTQ100A65T1G
Tau Wae APTGTQ100A65T1G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 2373 pcs Pepa Raraunga APTGTQ100A65T1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 100A
Pūrere Pūrere Whakarato SP1 Raupapa -
Mana - Max 250W Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 6nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT - Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Half Bridge 650V 100A 250W Chassis Mount SP1
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100A