APTGT75TA120PG
MicrosemiMicrosemi
APTGT75TA120PG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT75TA120PG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MOD IGBT 3PHASE LEG SP6
Ngā Rauemi: APTGT75TA120PG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 759 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT75TA120PG
Tau Wae APTGT75TA120PG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 759 pcs Pepa Raraunga APTGT75TA120PG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6-P Raupapa -
Mana - Max 350W Paa / Case SP6
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 5.34nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Three Phase 1200V 100A 350W Chassis Mount SP6-P
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100A