APTGT75SK170D1G
Hua Hua
Tau Wae: APTGT75SK170D1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1700V 120A 520W D1
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT75SK170D1G
Tau Wae APTGT75SK170D1G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1700V 120A 520W D1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5866 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1700V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 75A
Pūrere Pūrere Whakarato D1 Raupapa -
Mana - Max 520W Paa / Case D1
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 6.5nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 120A 520W Chassis Mount D1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 5mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 120A Whirihoranga Single