APTGT75SK60T1G
Hua Hua
Tau Wae: APTGT75SK60T1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 100A 250W SP1
Ngā Rauemi: 1.APTGT75SK60T1G.pdf2.APTGT75SK60T1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT75SK60T1G
Tau Wae APTGT75SK60T1G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 100A 250W SP1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4091 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT75SK60T1G.pdf2.APTGT75SK60T1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 75A
Pūrere Pūrere Whakarato SP1 Raupapa -
Mana - Max 250W Paa / Case SP1
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 4.62nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 100A 250W Chassis Mount SP1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100A Whirihoranga Single