APTGT75TDU60PG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT75TDU60PG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT MOD TRPL DUAL SOURCE SP6-P
Ngā Rauemi: 1.APTGT75TDU60PG.pdf2.APTGT75TDU60PG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT75TDU60PG
Tau Wae APTGT75TDU60PG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 1092 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT75TDU60PG.pdf2.APTGT75TDU60PG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 75A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6-P Raupapa -
Mana - Max 250W Paa / Case SP6
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 4.62nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Triple, Dual - Common Source 600V 100A 250W Chassis Mount SP6-P
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100A