APTGV50H60BG
Hua Hua
Tau Wae: APTGV50H60BG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT NPT BST CHOP FULL BRDG SP4
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGV50H60BG
Tau Wae APTGV50H60BG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 5921 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 50A
Pūrere Pūrere Whakarato SP4 Raupapa -
Mana - Max 176W Paa / Case SP4
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT, Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT, Trench Field Stop Boost Chopper, Full Bridge 600V 80A 176W Chassis Mount SP4 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 80A Whirihoranga Boost Chopper, Full Bridge