APTGV50H60BT3G
Hua Hua
Tau Wae: APTGV50H60BT3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD IGBT NPT 600V SP3
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGV50H60BT3G
Tau Wae APTGV50H60BT3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD IGBT NPT 600V SP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1796 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 50A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3 Raupapa -
Mana - Max 250W Paa / Case SP3
Tae Mahi - NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 2.2nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT, Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT, Trench Field Stop Boost Chopper, Full Bridge 600V 65A 250W Chassis Mount SP3 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 65A Whirihoranga Boost Chopper, Full Bridge