APTGV50H120T3G
MicrosemiMicrosemi
APTGV50H120T3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGV50H120T3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT NPT BST CHOP FULL BRDG SP3
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGV50H120T3G
Tau Wae APTGV50H120T3G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4106 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 50A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3 Raupapa -
Mana - Max 270W Paa / Case SP3
Tae Mahi - NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 3.6nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT, Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT, Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200V 75A 270W Chassis Mount SP3 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 75A Whirihoranga Full Bridge Inverter