PIC24FJ32MC101T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ32MC101T-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ32MC101T-I/SS.pdf2.PIC24FJ32MC101T-I/SS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ32MC101T-I/SS
Tau Wae PIC24FJ32MC101T-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4797 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ32MC101T-I/SS.pdf2.PIC24FJ32MC101T-I/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 16 MIPs Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 1K x 16 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 15 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 20-SSOP Raraunga Raraunga A/D 6x10b