PIC24FJ32MC101-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ32MC101-I/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ32MC101-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ32MC101-I/P.pdf2.PIC24FJ32MC101-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
308 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ32MC101-I/P
Tau Wae PIC24FJ32MC101-I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 44862 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ32MC101-I/P.pdf2.PIC24FJ32MC101-I/P.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Tere 16 MIPs Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 1K x 16 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa PIC24FJ32MC101IP Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 15
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 20-PDIP Raraunga Raraunga A/D 6x10b