PIC24FJ32MC101-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ32MC101-E/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ32MC101-E/SS.pdf2.PIC24FJ32MC101-E/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
335 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ32MC101-E/SS
Tau Wae PIC24FJ32MC101-E/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 42897 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ32MC101-E/SS.pdf2.PIC24FJ32MC101-E/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 16 MIPs Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 1K x 16 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 15 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 20-SSOP