PIC24FJ32MC102-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ32MC102-E/SP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SDIP
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ32MC102-E/SP.pdf2.PIC24FJ32MC102-E/SP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ32MC102-E/SP
Tau Wae PIC24FJ32MC102-E/SP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 3964 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ32MC102-E/SP.pdf2.PIC24FJ32MC102-E/SP.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SPDIP
Tere 16 MIPs Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 1K x 16 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 21 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-SPDIP Raraunga Raraunga A/D 8x10b