PIC24FJ32MC102-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ32MC102-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ32MC102-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ32MC102-I/ML.pdf2.PIC24FJ32MC102-I/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
366 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ32MC102-I/ML
Tau Wae PIC24FJ32MC102-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 40567 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ32MC102-I/ML.pdf2.PIC24FJ32MC102-I/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 16 MIPs Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 1K x 16 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC24FJ32MC102IML Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 21
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)