PIC24FJ32MC102-I/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ32MC102-I/TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ32MC102-I/TL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 36VTLA
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ32MC102-I/TL.pdf2.PIC24FJ32MC102-I/TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ32MC102-I/TL
Tau Wae PIC24FJ32MC102-I/TL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 35766 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ32MC102-I/TL.pdf2.PIC24FJ32MC102-I/TL.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 36-VTLA (5x5)
Tere 16 MIPs Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 1K x 16 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 36-VFTLA Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC24FJ32MC102ITL Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 21
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 36-VTLA (5x5)